KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965201
nr 1496 5201
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 33x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:56:04
100 kr
200 kr